Tuha Vip Turizm, Antalya +90 552 249 16 18

Sık Sorulan Sorular

Şoförümüz sizi yolcu çıkış kapısında adınızın veya firmamızın adının yazılı olduğu tabela ile bekliyor olacak ve aynı zamanda telefon ile arayarak buluşacaksınız.
Fiyatlarımıza KDV dahildir. Gördüğünüz fiyatlar güncel halidir.
Yılın 365 günü 24 saat faal olduğumuz için he an akıllı cep telefon ‘undan tablet ‘ten ve bilgisayarınızdan rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Hizmet personelimiz sizi karşıladıktan sonra araca geçer ve havaalanından çıkış yaparak adrese doğru hareket edersiniz.
Elbette olmayacak vip transfer gerçekleştirdiğimiz için sizin belirlemiş olduğunuz kişi sayısı dışında kimse olmayacaktır.
İç hat uçuşları için 1 saat, uluslararası uçuşlar için 2 saat öncesinden havaalanında bulunarak check-in yaptırmanız gerekmektedir. Bunun için otel ve havaalanı arasında süren yol zamanı da eklenerek ona göre ayarlanmalı trafik ve hava koşulları da göz önüne alınmalı bu durumda ayrıca bu ayarlamaları sizin için personellerimiz yapmaktadır.
Web sitemizde görmüş ve seçmiş olduğunuz güzergah için araç, sürücü ve yakıt ücreti dahildir.
Yasalar ve sağlığa uygunluk yönetmeliği gereği araçlarımızda tütün, sigara ve eş değerli ürünleri kullanılmamaktadır.
Antalya havaalanı ve çevre ilçe havaalanları, Isparta havaalanı, Denizli çardak havaalanı, bodrum dalaman havaalanında faaliyet göstermekteyiz. Faal olmadığımız bir il veya ilçe olması durumunda bile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek ve kalitemizi artırmak adına tedarikçi olan ortak entegrasyonda bulunduğumuz firmalarımız aracılığı ile destek olmaktayız.
Nereye gitmek ne zaman gitmek isterseniz rezervasyonunuzu oluşturup arkanıza yaslanıp rahat edip bekleme zamanınız gelmiş demektir gerisi bizde. Araç filomuz. Çeşitli lüks segment ve profesyonel, nazik, güler yüzlü şoförlerimiz bulunmaktadır.
Araçlarımız düzenli aralıklar ile bakım ve kontrolleri yapılmaktadır. araçlarımız yeni model lüks segment temiz ve klimalıdır.
Şoför arkadaşlarımız uçak kodunuza göre uçuş detaylarını kontrol etmekte ve uçuşunuz rötar yapasa dahi fazladan bir ücret talep etmemektedir yalnızca 2 saat ve üzerinde yapılan gecikmelerde ek ücret talep edilebilmektedir.
Transferinizi 24 saat süre ile erteleyebilirsiniz. Bize bilgi vermeniz durumunda 24 saat sonra bile olsa transferiniz gerçekleştirilmektedir ek ücret talep edilmeden.
Önceliğiniz bize ulaşmak olmalı sonrasında uçuşunuzu kontrol ettiğimizden dolayı şoförümüzü havaalanında yönlendirmemiş olacağız. Bize bilgi verdiğiniz içinde 24 saat sonra bile olsa transferinizi gerçekleştireceğiz ek ücret talep etmeden.
Talebiniz olması durumunda transferiniz esnasında aracımıza bebek koltuğu yerleştirmekteyiz. Bunu mutlaka rezervasyon esnasında belirtmeniz gerekmektedir.
Hayır, ek bir ücret ödemesi yapmayacaksınız.
Bütün araçlarımızda zorunlu ferdi kaza sigortası ve mali sorumluluk sigortalarına sahiptir. Ulaştırma Bakanlığı tarafından ticari araçlar için belirlenen koşullar dışında yetki dışında bir hizmet vermesi mümkün değildir.
Herhangi bir ücret ödemeden 24 saat önceden rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz.
İlk olarak sizinle iletişime geçen hizmet personelimizi arayarak buluşma noktası belirleyebilirsiniz. Sonrasında en kısa sürede size yardımcı olacağız. Sonrasında operasyon personellerimiz ile irtibata geçerek çağrı numaramızdan bize 7/24 saat ulaşabilirsiniz. Deneyimli personelimiz size yardımcı olacaktır.
Fatura bilgilerini doldurduktan sonra size faturanızı KDV dahil hali ile kesiyoruz.
Özel transferlerde aracımızda unuttuğunuz eşyanız, belirteceğiniz adrese kargo ile ödemeli olarak gönderilecektir.
Çuval, sandık, teneke kaplar, akıcı, kokucu, patlayıcı, radyoaktif ve yanıcı maddelerin taşınması yasaktır. Her yolcunun maksimum 50cm x 70cm ebadında, 30 kg ağırlığında 1 bagaj hakkı vardır. Araç cinsinin değiştirilebilmesi için, fazla bagaj bilgisinin rezervasyon esnasında bildirilmesi gerekir. Bildirilmeyen bebek arabası, bisiklet ve golf-kayak gibi spor malzemeleri kabul edilmeyecektir.

İnanılmaz bir yolculuk vadediyoruz !

Tuha Vip Turizm ile yolculuk bir ayrıcalıktır,
en sıradan yolculuklarınız bile inanılmaz bir deneyime dönüşür.

İletişime geç

Tuha Vip Turizm, Antalya Transfer Bölgelerimiz