Tuha Vip Turizm, Antalya +90 552 249 16 18

Tuha Vip Transfer Hizmetleri

Vip Yolculuk Bizimle Başlar

Vip Transfer Hizmeti Nasıl Gerçekleşir ?

Vip Karşılama

Havaalanından veya otogardan gitmek istediğiniz herhangi bir adres veya otel seyahati için iletişim bilgilerinizi mail, telefon veya mesaj yoluyla tarafımıza bildirmeniz durumu ile başlayacaktır. Yapmış olduğunuz rezervasyon tarafımızdan aranıp teyit edilerek tamamlanmış olmaktadır. Transferinizi gerçekleştirecek hizmet personeli bilgileri uçuşunuzdan en az 2 saat önce şoför ismi araç plakası ve iletişim numarası ile mesaj olarak tarafınıza iletilir. Sonrasında personelimiz sizi  arayarak karşılama esnasında isminiz veya firmamızın tabelası ile karşılayıp buluşmayı gerçekleştirir.

Vip Transfer

Havaalanından sizi güler yüzle karşılamanızı gerçekleştirir, kapınızı açar bagajınızı yerleştirir ve seyahat için yola çıkarız. Seyahatiniz esnasında içecek ikramlarımızı kullanabilirsiniz. Personellerimiz ileri sürüş teknikleri eğitimi almış profesyonellerden seçilmiş olduğu için kendinizi seyahatiniz boyunca güvende hissedebilirsiniz. Araçlarımızda araç takip sistemi yanı sıra güvenliğiniz için ferdi kaza sigortası mevcuttur.

Ödeme

Gitmek istediğiniz adrese ulaştığınızda hizmet personelimiz araçtan inmeniz için kapınızı açar bagajınızı teslim eder sonrasında iyi günler dileyerek transferinizi tamamlamış olur. Almış olduğunuz transfer hizmetinin ücretini rezervasyonu gerçekleştirdiğiniz esnada havale, EFT veya kredi kartı ile ödeyebileceğiniz gibi seyahatinizin sonunda hizmet personelimize de nakit ödeme yapabilmektesiniz.

Tuha Vip Turizm, Antalya Transfer Bölgelerimiz