Tuha Vip Turizm, Antalya +90 552 249 16 18

Antalya ve Çevresi için En Güvenli ve Konforlu Transfer Hizmeti

Yolculuk Bizimle Başlar

2003 yılından itibaren içerisinde bulunduğumuz sektörde her geçen gün gelişerek ve yenilenerek hizmet vermekteyiz. Ülkemiz coğrafi konumu sebebi ile güzelliklerle dolu bir Ülke’dir ve sizlerin bu Ülke’nin bir şehri olan Antalya ,Antalya ilçelerine veya çevre illere yapacağınız seyahatlerinizde ulaşımınızı sağlayan sağlamayada devam edecek olan uluslararası kalite, standart, güvenilirlikte hizmet sunmaktayız. Firmamız yerli ve yabancı turistlere güvenilir, konforlu hizmet sunabilecek kalitedir. Araçlarımız 24 saat uydu sistemi ile izlenmektedir. Şoförlerimiz ileri sürüş tekniklerine sahip ve sürekli denetlenmektedirler.

Tuha Vip Transfer Vizyonumuz

Vizyonumuz

Firmamızı ulusal pazarda etkinliğini verimliliğini artırarak kendi uzmanlık alanımız olan taşımacılıkta kendimizi sürekli geliştirerek sektörümüze öncülük yapmak ve de Türkiye’nin güvenilir ve saygınlık kazanmış bir kuruluşu olmaktır .

Tuha Vip Transfer misyonumuz

Misyonumuz

Hizmet sistemimizi sürekli geliştirerek  müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır. Güçlü bir iletişim ile müşterilerimiz ile aramızda duygusal bir bağ oluşturmak ve müşteri sadakati sağlamaktır.

1000'lerce
Mutlu Müşter
25
Vip Araç
10000'lerce
Kilometre
25
Uzman Kaptan

Tuha Vip Turizm, Antalya Transfer Bölgelerimiz

İnanılmaz bir yolculuk vadediyoruz !

Tuha Vip Turizm ile yolculuk bir ayrıcalıktır,
en sıradan yolculuklarınız bile inanılmaz bir deneyime dönüşür.

İletişime geç